photo.jpg
images (1).jpg
images.jpg
100fctr.jpg

" Váš rádce ve světě financí - realit - dotací "

Kompletní servis spotřebitelských úvěrů

Vyberu a zajistím Vám ty nejvýhodnější podmínky pro jakoukokliv investici pro realizaci Vašeho přání.Potřebujte snížit splátky nebo sloučit úvěry?

Ano! tuto službu Vám zařídím
Kontaktujte mě na telefonu 602 184 597 nebo mailu martin.franc@fincentrum.com
spotřebitelský úvěr.jpg
Spotřebitelský úvěr od 5,9%
již 7 let pomáhám svým klientům se zorientovat ve světě financí, 3 roky spolupracuji se sesterskou společností Fincentrum reality a od roku 2016 zprostředkováváme dotace z programu NOZ na výstavbu a rekonstrukci RD.

Vyberu Vám a zajistím ty nejvýhodnější podmínky, které se na trhu nacházejí.

Zajišťuji kompletní servis v oblasti hypoték, stavebního spoření, pojištění aut a nemovitostí, životního pojištění, úrazového pojištění a realit.

Nejlepší referencí je více než 500 spokojených klientů, kterým se starám o jejich finance.

Martin Franc 
fin logo rudé.jpg
23.8.2017 - Tisková zpráva:

Krátkodobé pronájmy jsou na vzestupu. Víte jak na to?

BYDLENÍ 25.10.2017 | 09:00

Píšeme na Hypoindex.cz: O pronajímání bytů přes AirBnB se v poslední době hodně mluví. Hlavně tedy ve spojitosti s vedením různých měst, kterým se krátkodobé pronájmy zrovna nelíbí. Ale co když někdo chce naopak začít podnikat v oblasti krátkodobých pronájmů? Jak na tyto pronájmy jsme se zeptali Davida Bureše, investičního a realitního specialisty.

https://www.investujeme.cz/kratke-zpravy/kratkodobe-pronajmy-jsou-vzestupu-vite/
MLADÍ ARCHITEKTI NAVRHLI ČOKOLÁDOVNU
Datum zveřejnění: 10. 3. 2016
Studenti architektury ČVUT představili, co by mohlo vzniknout v opuštěném areálu ve Voticích

VOTICE Vzduchem se line sladká vůně kakaových bobů, mléka a dalších dobrot. Dětem svítí oči radostí. Jsou v království čokolády uprostřed Votic. Zdatnější návštěvníci zdejší vyhlášené čokoládovny šplhají i na vyhlídkovou věž. To je aspoň vize budoucí architektky a zároveň milovnice čokolády Jany Kremláčkové. Její návrh na využití opuštěného areálu v Kaplířově ulici v centru Votic je jeden z nejextravagantnějších, které se mezi šestnácti pracemi studentů třetího ročníku Fakulty stavební ČVUT v Praze objevily. Naopak mezi nejčastější vize, co by mohlo nahradit někdejší sídlo firmy Compag, zabývající se odpadovým hospodářstvím, jsou kavárny, wellness centrum nebo plavecký bazén. Podle vedení města zřejmě nic z toho stavět nebudou. "Jedná se o cvičné práce studentů, neznamená to, že některý z projektů bude vůbec uskutečnitelný, ale spoluprací s katedrou stavitelství a architektury získalo město šestnáct zajímavých pohledů na místo, které čeká na své využití," uvedl místostarosta Martin Rataj.

Hlasování na webu
To, že Votice zatím s areálem v centru města nemají konkrétní plány, potvrdil i starosta Jiří Slavík. "Momentálně dokonce rada rozhodla vyhlásit záměr, že bychom ho prodali, ale uvidíme, co na to zastupitelé. Není ale prioritní, abychom okamžitě museli areál prodat, protože ho využíváme jako sklady," doplnil starosta. Podle něj je využití pozemku omezené tím, že k němu vedou úzké ulice. "Tato soutěž je inspirací od mladých mozků. Něco je spíše science fiction, těžko by se to uskutečňovalo – třeba bazén nebo lázně, protože tu není ani možnost velkokapacitního parkování, ale někteří studenti se drželi reálných mantinelů, jako je kavárna, cukrárna, vinárna," poznamenal Slavík. Všechny návrhy, jak na vizualizacích, tak i na několika modelech, si lidé prohlédnou do konce března při akcích v multifunkčním centru. Navíc mohou hlasovat i na webu města pro návrh, který se jim zdá být nejlepší. Právě na internetu "válcuje" své spolužáky Andrea Babáková se svým wellness, fitness a kavárnou. "Přijde mi to vzdušné, líbí se mi varianta malého bazénu, pěkné kavárny a společenského sálu na ples, taneční, zábavu. Prostě všechny věci, co tu chybí a využívalo by se to," řekl obyvatel Votic Martin Franc.

Právě Martin Franc přišel s nápadem se spojit se studenty architektury. "Na to místo jsem se díval od té doby, co se Compag odstěhoval. Jako téma se to řešilo i po posledních komunálních volbách, v nichž jsem se angažoval právě kvůli tomu, že se toho ve Voticích moc nemění," poznamenal Franc. Před rokem se spojil s projektantem Martinem Zimou a s profesorkami na ČVUT. "Hledali jsme myšlenku, jak smysluplně takový pěkný areál využít, aby sloužil pro širokou skupinu lidí. Šance získat náhled celého ročníku budoucích architektů, nezkreslený žitím ve Voticích, mi přišla jako geniální," upozornil Franc. Nejvíc jej zaujal návrh Otto Urbance, který zachoval i původní stodolu, ale k ní zakomponoval i moderní budovu.

Autor:
Markéta Zikmundová
Zdroj:
Mladá fronta Dnes
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one